Stránka 1 z 1

Gay pláž v Maspalomas

Napsal: 25 led 2017, 12:11
od Karel
Velmi populární je na Gran Canaria mezi gay klientelou především „gaybeach“.

Pláž pro gay komunitu se nachází na pobřeží před dunami Maspalomas u Kiosku č. 7 (https://www.google.com/maps?hl=cs&ll=27 ... 3&t=h&z=19).

Gay pláž se nachází blížeji majáku Maspalomas (https://www.google.com/maps/@27.735461, ... !1e3?hl=cs), 600–700 metrů, než od možného výchozího druhého místa, obchodního centra ANEXO II pod Play del Inglés (https://www.google.com/maps?hl=cs&ll=27 ... 3&t=h&z=19).

Jednou z cest, jak se ke Kiosku 7 dostat, je projít hotel Riu Palace na Play del Inglés na konci ulice Avenida de Tirajaňa (https://www.google.com/maps/@27.746272, ... !1e3?hl=cs) a vejít do dun. Cesta k moři a tedy i ke Kiosku 7 vede mírně doprava, je značená a vede po dřevěném chodníku.

Ten kdo si netroufá na přechod dun a dá přednost cestě pohodlnější, může vyrazit od majáku Maspalomas. K majáku jezdí hodně autobusů a od majáku je nutné jít doleva asi 10 minut podél moře. Kiosk 7 je značený vlajkou. Stejně pohodlná, ale výrazně delší je cesta z druhé strany pláže, tedy z pláže Inglés,je nutné počítat s jednou hodinou.

Gaybeach je hojně vyhledávaným místem pro seznámení ať s turisty či domácími gayi. Kiosk nabízí základní občerstvení jako alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlinu, vedle jsou k dispozici lehátka se slunečníky, v dostatečném počtu. Za lehátko se slunečníkem se platí kolem osmi euro za den. Moře má mírný břeh a dá se pohodlně koupat.

Re: Gay pláž v Maspalomas

Napsal: 10 led 2018, 22:53
od Kanareika
Může mi někdo pomoci? Jsem se chtěl zeptat, jestli někdo použil tento web? Pokud ano, máte v tom nějaký smysl pro nakup tam? Jen se bojím, že to může být virus. Děkuji. :cry:
http://promocodius.com/cz/?search=alza

Re: Gay pláž v Maspalomas

Napsal: 14 led 2018, 11:11
od Karel
Jak to souvisí s tématem "gay dovolená" ?